כניסה לארהב עם דרכון פורטוגלי

כניסה לארה"ב עם דרכון פורטוגלי- זה אפשרי

רבות דובר על היתרונות השונים של דרכון פורטוגלי והאפשרויות שהוא פותח, אזרחות פורטוגלית הנחשבת כמובן אזרחות אירופאית מאפשרת למחזיקים בה ללמוד, לטייל, לגור ולעבוד ככל האזרחים ביבשת הכחולה.


בנוסף לכך, שיקול מהותי וחשוב שרבים אינם מודעים לו בעת ההחלטה האם להוציא דרכון פורטוגלי, הוא קבלת אפשרות כניסה לארצות הברית ללא ויזה , שלא כמו לשאר הישראלים, טיסה לארה"ב הופכת לפשוטה יותר וקלה יותר, ללא צורך באישור שגרירות והוצאת ויזה.

כניסה לארה"ב עם דרכון פורטוגלי

כניסה לארה"ב ללא ויזה היא חלום של ישראלים רבים, כשישראל נחשבת לאחת המדינות המערביות ביותר בעולם שאינה מקבלת פטור אוטומטי מוויזה, בניגוד לכל מדינות אירופה האחרות. עצם מתן הויזה מאפשר לא רק כניסה חופשית ללא צורך בתהליך ארוך ולא ודאי מול שגרירות ארצות הברית (שלעצמו עולה אלפי שקלים) אלא גם קבלת ויזת עבודה, מגורים ולימודים אירופאית בתהליך יחסית פשוט.


דרכון פורטוגלי הינו הדרכון ה- 5 הטוב בעולם, כשלא פחות מ- 187 מדינות פותחות את שעריהן למחזיקים בו ללא צורך בויזה או תהליך בירור מוקדם, לעומת הדרכון הישראלי שממוקם במקום ה- 24, ומאפשר כניסה ל- 159 מדינות, כשחלק מהמדינות שעורכות הבחנה הן הנחשקות ביותר בעולם למטרות לימודים מחייה ועבודה, כדוגמת אוסטרליה וכמובן ארצות הברית.

הוצאת אזרחות פורטוגלי עבור כניסה לארה"ב ללא ויזה – משתלם כלכלית?

שאלה נוספת שעולה בפני מי ששוקל להוציא דרכון אירופאי ככלל ודרכון פורטוגלי בפרט עבור טיסה לארה"ב, היא האם מדובר בצעד משתלם כלכלית כשלעצמו. ההתלבטות נובעת כמובן מהעלות הטבעית שבהליך הנפקת דרכון, לעומת העלות של הוצאת ויזה לארה"ב, כזו שכמובן תחומה בתוקף ותנאים שיכולים להינתן על ידי השגרירות עצמה.


כדי לענות על השאלה צריך לשקול את כלל הפרטים שבהליכים השונים, שנוגעים לזמן, הוצאה כלכלית, והתניות אחרות. כלומר, כדי להוציא ויזת כניסה לארצות הברית, צריך לקבוע תור בשגרירות האמריקאית בירושלים או תל אביב, מדובר בתור שעלותו יכולה להגיע למעל אלף שקלים (במיוחד אם יש צורך להיעזר בחברת ליווי חיצונית) שלעתים קביעתו אורכת חודשים ארוכים וגם לאחר הפגישה עצמה ישנו זמן המתנה בלתי מבוטל.

מנגד, כניסה לארה"ב עם דרכון פורטוגלי מצריכה רישום מוקדם באינטרנט, אבל כזה שאינו תחום לזמן מסוים והגבלות (כשהדרכון תקף לכל החיים), והופכת את הטיסה לארה"ב באמצעות דרכון אירופאי לקלה יותר ומאפשרת יציאה וכניסה ללא חשש, בניגוד לבעל ויזה שצריך כל פעם מחדש על מנת לקבל אישור כניסה, שבנוסף, תהליך הנפקת דרכון פורטוגלי או אזרחות פורטוגלית הינו קל יחסית ונעשה כולו על ידי גורם מקצועי, וכל שעליכם לעשות הוא לחכות.

חולמים על אמריקה? כניסה לארה"ב ללא ויזה מעולם לא הייתה קלה יותר!

אם גם אתם רק מחכים לרגע בו טיסה לארה"ב ללא ויזה תהפוך מחלום רחוק למציאות קיימת, תהליך הנפקת דרכון פורטוגלי הוא בהחלט הפתרון האידיאלי עבורכם, כנכס שמאפשר לכם לקבל פרט לכניסה לארה"ב ללא ויזה מגוון הטבות כדוגמת קבלת אשרות מגורים ועבודה, לצד לימודים חינמיים במגוון מוסדות מובילים בעולם המפותח.


לכן, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם ולממש את החלום באמצעות כניסה לארה"ב עם דרכון פורטוגלי וללא צורך בויזה!

 

פוסטים
נוספים

בדקו אם אתם זכאים

ב- 3 צעדים!

בחורה מחזיקה בידה דרכון פורטוגלי

המשיכו לעקוב אחרינו